Štvrtok, 21.9.2017
+8.5°C
+421 48 6712 201
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Ski Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.

region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

AKTUALITY SKI TÁLE

9.8.2017 | TÁLE a.s.15. výročie Gray Bear
8. augusta 2002 sa na Slovensku otvorilo prvé 18-jamkové golfové ihrisko. Počas 15 rokov bolo miestom významných medzinárodných turnajov, majstrovstiev Slovenska, komerčných a klubových turnajov, letných detských akadémií, rodinných a priateľských súbojov. Pozvanie na turnaj, ktorým sme si pripomenuli toto výročie, prijali americkí dizajnéri ihriska Skip Malek a Bob Walton ako aj známe osobnosti z oblasti športového a kultúrneho života na Slovensku. S mnohými sme sa na golfovom ihrisku Gray Bear stretli pri jeho otvorení. Svoje golfové umenie predviedli hokejisti Peter Bondra, Ján Lašák, Richard Lintner, herci Milan Kňažko, Andy Hryc, Filip Tuma, Ady Hajdu, Martin Mňahončák. Nechýbali naši českí priatelia Jiří Bartoška, Ondřej Soukup, Jiři Korn, ktorí Tále navštevujú veľmi často. V priateľskej atmosfére celého turnaja sme zaznamenali výborné športové výsledky. Dvojnásobné zahranie HOLE in ONE padlo na jamkách č. 10 (Alena Holejšovská) a č. 5 (Jozef Hruška). Najlepší brutto výsledok - 11 rán pod par ihriska zahral štvorčlenný flajt v zložení: Andrej Mateček, Richard Oles, Jakub Plech a Zdenko Mateček.
20.10.2016 | TÁLE a.s.Ponuka ŠKOLENÍ
v hoteloch Stupka a Golf za exkluzívne ceny. Ponúkame vám rokovacie miestnosti vybavené modernou technikou, oddych v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, parných saunách, fínskej saune, jacuzzi, cardio fitness centre a skvelé jedlá v hotelovej reštaurácii alebo štýlovej Kolibe pri hoteli Stupka.
2.9.2016 | TÁLE a.s.Slaná voda v bazéne
Príďte vyskúšať priaznivé účinky morskej soli v bazéne v hoteli Stupka!
1.9.2016 | TÁLE a.s.Darčekové poukazy
Darčekové poukazy vystavujeme na všetky služby v rámci Tále, a.s.: ubytovanie s raňajkami alebo bez raňajok v hoteli Stupka alebo v hoteli Golf, bazén, fínska sauna, wellness, masáže, green fee na golfovom ihrisku Gray Bear alebo na 9-jamkovej akadémii Little Bear, tréning s Pro trénerom, golfové balíky, lyžiarske pobyty, lyžiarske lístky... Darčekový poukaz môže byť vystavený i na nákup tovaru v proshope v hodnote, ktorú si určíte. Termín platnosti a možnosti vyčerpania poukážky záleží na type vybranej služby. Spôsob úhrady darčekovej poukážky je bankovým prevodom alebo v hotovosti. Informácie a objednávky: infotale@tale.sk, +421 48 6712 201.
dizajnovy obraz2
Školské lyžiarske kurzy

Školské lyžiarske kurzy

s ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.
Jesenné menu

Jesenné menu

Kačacie špeciality v reštaurácii hotela Stupka
dizajnovy obraz2