Lyžiarska sezóna v Ski Tále sa blíži a my pre vás pripravujeme naše rokmi osvedčené služby.

Opäť budeme klásť dôraz na PRECÍZNU ÚPRAVU ZJAZDOVIEK o celkovej dĺžke 2,77 km. Aj z tohto dôvodu v Ski Tále neplánujeme zaviesť ranné lyžovanie – tzv. „fresh track“, aby všetci lyžiari, ktorí sa prídu lyžovať na DENNÉ LYŽOVANIE od 9:00 hod., mali pôžitok z výborne pripravených tratí.

Po práci alebo školských povinnostiach môžete prísť prevetrať lyže a snowboardy na VEČERNÉ LYŽOVANIE – každý piatok a sobotu v čase 18:00 – 21:00 hod., kedy budú v prevádzke 3 vleky o celkovej dĺžke 1,55 km.

Medzi denným a večerným lyžovaním, počas večerného lyžovania /na zjazdovkách, ktoré sa počas večerného lyžovania nevyužívajú/ a po večernom lyžovaní bude prebiehať údržba zjazdoviek ratrakmi s rozvinutým lanom. Počas uplynulej sezóny sme zaznamenali zvýšený nárast návštevníkov, ktorí vstupovali na lyžiarske trate, na ktorých práve prebiehala údržba – dôrazne vás prosíme, rešpektujte značenie a oznamy na zjazdovkách a nevstupujte na trate mimo prevádzkových hodín – hrozí nebezpečenstvo úrazu káblami snežných diel a od strojov upravujúcich trate, najmä navijákových s rozvinutým lanom.

Akonáhle bude na golfovom ihrisku dostatočná vrstva prírodného snehu, pripravíme pre bežkárov BEŽECKÝ OKRUH v dĺžke 4 km na ihrisku Gray Bear a 1 km okruh na akadémii Little Bear na korčuľovanie a aj klasickú stopu. VEČERNÉ BEŽKOVANIE na 1 km umelo osvetlenom okruhu Little Bear bude v dňoch, kedy bude Ski Tále v prevádzke počas večerného lyžovania v čase 18:00 – 21:00 hod.


Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na všetky podporné služby, aby ste od nás odchádzali s úsmevom – regulované vyasfaltované parkovisko so zabezpečením kyvadlovej dopravy zo vzdialenejších častí parkoviska, lyžiarska škola, požičovňa a servis lyží a v neposlednom rade naše občerstvovacie prevádzky.

Veľkokapacitná reštaurácia STODOLA s obľúbeným hamburgerom s čerstvo namletým ugrilovaným šťavnatým mäskom a detským kútikom, SLOVENSKÁ REŠTAURÁCIA s rôznymi dobrotami, Francúzske palacinky pre mlsné jazýčky, pre tých, ktorí chcú veľmi rýchlo zahnať hlad je tu BUFET a naša NOVINKA – Après-ski bar pred reštauráciou Stodola.

Už len nech je k nám počasie prívetivé a môžeme čoskoro začať zasnežovať a v kombinácii s prírodným snehom pripraviť vynikajúce podmienky na lyžovanie.

Do skorého videnia v Ski Tále!

Aktuálne akcie a balíky

Partneri