Aktuálne informácie

Na golfovom ihrisku nám pripadol prírodný sneh a umožnil nám pripraviť trate pre bežkárov – zatiaľ sme na skialpinistických lyžiach prešľapali stopu, na Gray Bear aj Little Bear.

Snežnou frézou sú momentálne upravené krátke tréningové okruhy pre klasický štýl aj korčuľovanie: Zelená trať s dĺžkou 0,5 km a ružová trať s dĺžkou 1 km.

Prosíme všetkých bežkárov, aby nevybočovali z trate! Zároveň platí zákaz vstupu peších turistov na environmentálne citlivé územie golfového ihriska, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Na prechádzky sú určené novovybudované chodníky.

Bežkovanie

je v Ski Tále možné v prípade dostatočného množstva prírodného snehu. Raritou je, že bežecké okruhy sa nachádzajú na pôvodných golfových ihriskách. Môžete si zvoliť jednu zo 4 trás podľa svojich schopností.

Dĺžka bežeckých tratí

Na golfovom ihrisku Gray Bear sa upravujú bežecké okruhy:

  • Červený/Red Path s dĺžkou 3 km so strednou náročnosťou.
  • Zelený okruh/Green Path s dĺžkou 500 metrov s ľahkou, tréningovou náročnosťou.
  • Hnedý okruh/Brown Path s dĺžkou 1 km s ľahkou náročnosťou.
  • Ružový okruh/Pink Path s dĺžkou 1 km s ľahkou náročnosťou.
Večerné bežkovanie

si môžete užívať v piatky a soboty večer od 18:00 do 21:00 na kratšom 1 km okruhu Little Bear (ružový okruh č. 4), ktorý je osvetlený.

Upozornenie

Žiadame bežkárov aby nevybočovali zo značenej bežeckej trate. V dôsledku bežkovania mimo značených trás môže dôjsť k poškodeniu golfového trávnika. Zároveň prosíme peších chodcov, aby nevstupovali na bežkárske trate. Ďakujeme.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri