SKI TÁLE – miesto pre vašu rodinnú dovolenku

Nadmorská výška: 660 – 870 m n. m.

Majestátne končiare Nízkych Tatier korunujú centrum cestovného ruchu Horehronia. Jedno z najznámejších stredísk v regióne, Ski, Golf & Hotel Resort Tále, sa nachádza pod južnými svahmi Chopku. 

V stredisku Ski Tále ponúkame výber zimných aktivít najrôznejšieho druhu. O plynulú prevádzku na svahoch sa stará 6 vlekov s kapacitou 4 110 osôb za 1 hodinu. Lyžiarom sú k dispozícii precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných lyžiarov, ale aj svah vyhradený pre začínajúcich lyžiarov. Celková dĺžka tratí 2,77 km je umelo zasnežovaná. Počas tradičného večerného lyžovania v piatky a soboty sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky a dĺžka tratí 1,5 km.

Pre vyznávačov bežeckého lyžovania je pripravená v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska trať s okruhom 3,9 km.

Okruh v dĺžke 4 km na golfovom ihrisku Gray Bear a NOVINKA: 1 km okruh na akadémii Little Bear sú pre milovníkov bežeckého lyžovania pripravené na korčuľovanie aj s klasickou stopou.

Večerné bežkovanie na 1 km umelo osvetlenom okruhu Little Bear bude v dňoch, kedy bude Ski Tále v prevádzke počas večerného lyžovania v čase 18:00 – 21:00 hod.

Žiadame návštevníkov nevybočovať zo značnej bežeckej trate, nakoľko sa nachádza na golfovom ihrisku a bežkovanie mimo značených trás môže mať za následok poškodenie golfového ihriska.

Mapa bežeckej trate

Aktuálne akcie a balíky

Partneri