Na základe rozhodnutia Vlády SR sa z dôvodu zhoršujúcej epidemiologickej situácie od 1. januára do 24. januára 2021 prerušuje prevádzka lyžiarskeho strediska Ski Tále a taktiež ubytovacích služieb hotela Stupka.

Na golfovom ihrisku nám pripadol prírodný sneh a umožnil nám pripraviť trať pre bežkárov – zatiaľ sme len na skialpinistických lyžiach prešľapali stopu, na Gray Bear aj Little Bear. Prosíme všetkých bežkárov nevybočovať z trate, zároveň platí zákaz vstupu peších turistov na environmentálne citlivé územie golfového ihriska, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Na prechádzky sú určené novovybudované chodníky.

Z dôvodu protipandemických opatrení je v súčasnosti požičovňa lyžiarskej výstroje zatvorená. Bežeckú výstroj je možné zapožičať na základe tel. objednávky na tel. čísle 0905 604 227 resp. email objednávky suro.ivan@gmail.com a vyzdvihnúť (a aj vrátiť)  ju na výdajnom mieste v Brezne.

Od 16.1. až do začatia prevádzky lyžiarskeho strediska majú SKIALPINISTI bezplatnú možnosť využitia zjazdovky č. 1 (naša najdlhšia), deti na sánkach a boboch sa môžu bezplatne vyšantiť na detskej zjazdovke.

Cez víkendy bude k dispozícii bufet. Prosíme vás, keďže príprava zjazdoviek je finančne veľmi náročná, pokiaľ môžete, podporte nás zakúpením občerstvenia v našom bufete. Podľa aktuálne platnej Vyhlášky ÚVZ SR platí pre zákazníkov zákaz konzumovať pokrmy a nápoje v interiérových alebo exteriérových častiach prevádzky, či v blízkosti prevádzky.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri