Na základe rozhodnutia Vlády SR sa z dôvodu zhoršujúcej epidemiologickej situácie od 1. januára 2021 prerušuje prevádzka lyžiarskeho strediska Ski Tále a taktiež ubytovacích služieb hotela Stupka. Termín opätovného spustenie strediska do prevádzky zatiaľ nie je stanovený.

Od 16. januára 2021 až do začatia prevádzky lyžiarskeho strediska:

  • môžu SKIALPINISTI využiť zjazdovku č. 1 (naša najdlhšia).
  • Deti na sánkach a boboch sa môžu bezplatne vyšantiť na detskej zjazdovke
  • Bežkárske trate sú z dôvodu nedostatku prírodného snehu zatvorené.
  • Prosíme všetkých bežkárov, keď budú trate v prevádzke, nevybočovať z trate, zároveň platí zákaz vstupu peších turistov na environmentálne citlivé územie golfového ihriska, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Na prechádzky sú určené novovybudované chodníky.
  • V Slovenskej reštaurácii v areáli lyžiarskeho strediska vám pripravíme jedlá „so sebou“ (take away). Ako objednať?

Podľa aktuálne platnej Vyhlášky ÚVZ SR platí pre zákazníkov zákaz konzumovať pokrmy a nápoje v interiérových alebo exteriérových častiach prevádzky, či v blízkosti prevádzky.

Z dôvodu protipandemických opatrení je v súčasnosti požičovňa lyžiarskej výstroje zatvorená. Bežeckú výstroj je možné zapožičať na základe tel. objednávky na tel. čísle 0905 604 227 resp. email objednávky suro.ivan@gmail.com a vyzdvihnúť (a aj vrátiť)  ju na výdajnom mieste v Brezne.

Podporme spoločne úpravu tratí a zjazdoviek v regióne

Horehronie – oficiálna stránka regiónu prichádza s iniciatívou na podporu úpravy bežkárskych tratí a zjazdoviek na Horehroní.

Podporiť SKI TÁLE môžete bezhotovostne na účet oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE SK31 0900 0000 0050 2673 1699 alebo pomocou QR kódu prostredníctvom mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne. Stačí kliknúť, zadať názov SKI TÁLE do poznámky, zvoliť ľubovoľnú sumu a uhradiť.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri